Özel Acıbadem Maslak Hastanesi

Yorum Yaz Yorum Yaz

3.0

2790 2

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi

Telefon : 0 (212) 304-4444

Hasta Memnuniyeti
 %47.1Grubun 18 yıllık deneyimini tıpta kullanılan son teknolojilerle birleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi, 2009 yılında hizmete girdi. 40000 m2'lik kapalı alana sahip hastane, mimari teknolojik altyapısı, cihaz donanımı, birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla dünya markası olmaya aday. Hastanede, tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış toplam 191 yataklı tedavi üniteleri, steril ve yarı steril 15 ameliyathane bulunuyor.

Odaların gün ışığı alması ve orman manzarasından, ışıklandırmada yaratılan özel sistem sayesinde tavandaki ışığın hastanın doğrudan gözüne gelmesinin önlenmesine kadar her ayrıntısı, dünyaya örnek olabilecek şekilde tasarlandı ve uygulandı. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Acıbadem Maslak Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunuyor.

Hasta odaklı bir anlayışla hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi'nde, hastanın tanı ve tedavisi başka bir merkeze gereksinim duyulmadan tamamlanabiliyor. Gerekli durumlarda ikinci görüş ve üst uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Üstelik bu işlemler hastane içinde dolaşmadan, özel ünitelerde yapılabiliyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi Kanser Merkezi çok geniş bir radyoterapi cihaz parkına sahip. Kanser tedavisinde normal dokuların olumsuz etkilenme riskini en aza indiren ileri teknoloji Lineer Hızlandırıcı (LINAC) Trilogy cihazı, bu hastanede bulunuyor. 30 dakikalık kanser tedavilerini 2 dakikaya indirebilen "RapidArc" (Hacimsel Yoğunluk Ayarlı Arc Tedavisi) teknolojisi. Klasik radyoterapi ile tedavi edilemeyen, kompleks bir operasyon gerektiren veya operasyonu mümkün olmayan tümörlerin tedavisinde güvenle kullanılan CyberKnife. Robotik cerrahiyle laporaskopik ameliyatlar yapan "da Vinci SI" robotu. Ve, 0, 26 saniyede kalp anjiyosu, 4 saniyede tüm vücut tomografisi çekebilen dünyanın en düşük radyasyonlu ve en hızlı bilgisayarlı tomografisi Flash CT de yine bu hastanemizde hizmete sunuluyor.

SİZDE YORUM YAZIN

Giriş Yap
YORUMLAR

 1. Bülent Dalgakiran
  10 - Ocak - 2018

  Gittim, gördüm, önermem. Hizmeti yapmacık. Misafir ilişkileri paran kadar. Beklentilerin çok altında. Bir iki doktor varsa var gerisi yetersiz.
  • Sinan YILDIRIM
   05 - Aralık - 2016

   Ameliyatımız iyi geçti doktor harika ama sonrasında çok yetersiz çok kötü hatta hizmet.. Tavsiye etmiyorum. Alaka çok yetersiz.
   • 18 - Ekim - 2020

    ATT: hastanediyo.com / HastaNeDiyo Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Platformu WEB SITE SOLUTIONS This notice RUNS OUT ON: Oct 18, 2020 We have not obtained a payment from you. We have actually attempted to contact you however were not able to contact you. Kindly Go To: https://bit.ly/3lXEfiS . For details as well as to process a discretionary settlement for solutions. 10182020065727.