Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Yorum Yaz Yorum Yaz

...

722 0

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Telefon : 0 (312) 315-3161

Hasta Memnuniyeti
 %0.0Kronik Böbrek Yetmeliği'nin tedavisinde Temel Tadavi Alternatifi olan hemodiyaliz tedavisi, "yaşam kalitesinin arttırılması" hedefine ulaşmadaki en önemli yöntemlerden biridir. Can Diyaliz Merkezi Kronik Böbrek Yetmezliği tedavisi gören hastalarımız için, dünya çapında kalitesi kanıtlanmış olan tıbbi cihaz, araç gereç ve malzemelerde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ankara'da özel odalarda (VIB) hemodiyaliz tedavisi sunan tek merkez olma özelliğine sahibiz. Bir hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş Türkiye'de bir başka örneği olmayan 3500 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alana sahip 5 katlı yeni binamızda sizlere sağlık hizmeti sunuyoruz.

Diyaliz merkezimizin tamamen hasta odaklı düşünülerek tasarlanmış bir binadır. Ferah odalar, geniş dinlenme salonları ile sağlık tesisimiz huzur içinde tedavi olabileceğiniz bir merkezdir. Her hastanın kendine ait TV izleme olanağına sahip olduğu tedavi salonumuz aydınlık, geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Hastaların, Ankara'nın her semtinden ve 4 ilçesinden diyaliz merkezine ulaşımı, 6 adet servis aracı ile sağlanmaktadır.

SİZDE YORUM YAZIN

Giriş Yap
YORUMLAR