Özel Liv Hospital Ulus

Yorum Yaz Yorum Yaz

6.0

1599 1

Özel Liv Hospital Ulus

Telefon : 0 (850) 222-2548

Hasta Memnuniyeti
 %0.0İsmi verilirken, Leading International Vision (sağlıkta uluslararası vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilmesinin yanı sıra, İngilizce hayat (live) kelimesi de Liv Hospital'ın var olma amacının en önemli simgesi oldu.

Liv Hospital Ulus, hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi alt yapısı, ileri teknolojisi ve hizmet sunuş tarzıyla Türkiye'de hastanecilik sektörünün çıtasını yukarıya taşımayı hedefliyor. Hastane, 30000 metrekare kapalı alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.

SİZDE YORUM YAZIN

Giriş Yap
YORUMLAR

  1. Bülent Dalgakiran
    02 - Ocak - 2019

    Enteresan, hastane denen kurumu bi ihtiyaç olmadan arayan insan pek azdır sanırım. Bununla beraber, hastanede çalan telefonu açan kişi, sağlıkla alakalı sorulmuş bir soruya soru her ne olursa olsun ( benim durumumda bir fiyat bilgi talebiydi ) verilen yanıt, arkadaşlar yemekte dönünce aratayım sizi olmamalı. Hastaneye bir soru sorup sorduğunuz anlar içinde yanıt almıyorsanız bi sıkıntı vardır demektir. Daha ilgili ve eğitimli kurum çalışanları ve kültürü şart..!
    • 19 - Ekim - 2020

      Hochwertige Waren vom Produzent. Fabrikverkauf. Versand am gleichen Tag. Bis 95 % günstiger als auf dem Markt. Müllsäcke Alle, Sandsäcke, Raschelsäcke, Spänesäcke, Kartonage, Luftpolstertaschen, Maxibrief, Abdeckplane, Abdeckfolie, Baufolie, Alufolie - Frischhaltefolie, Alu Klebeband - Aluband, Abklebeband, Malerkrepp, Klebeband mit Folie, Malerkrepp mit Folie, Antirutsch Streifen, Klebebänder Alle, Gewebeband, Papierklebeband, Ddoppelseitiges Klebeband, Schaumklebeband, Reflektorband, Absperrband, Kantenschutz, Kantenschutzprofil, Abdeckhaube, Palettenhaube, Reifentüten, Umzugsdecken, Möbeldecken, Alles für Umreifung, Umreifungsband, Haspelspanner, Klemmen, Stretchfolie, Handstretchfolie, Maschinenstretchfolie Unkrautvlies, Malervlies, Renoviervlies, Luftpolsterfolie, Alu Luftpolsterfolie, Schaumfolie, Alu Schaumfolie, Sichtschutz, Sonnenschutz, Windschutz, Glasschutzfolie, Fensterschutzfolie, Katzenstreu alle Sorten, Arbeitshandschuhe und Vieles mehr auf http://www.foli11.space